Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#1 2012-07-08 17:06:19

 ramalooke

Rysownik

1583052
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 139
WWW

Grupa studyjna, czy jak to tam nazwać

Dobra. Odgrażałem się jakiś czas temu, że zmontuje konkursy forumowe. Podniosły się jednak głosy, że to temat przerobiony i to nie raz. Zdecydowałem, że nie będę rozpoczynał zabawy, w której prawdopodobnie nikt udziału nie weźmie. Mam inny pomysł. Ci z was, którzy traktują sztukę nieco poważniej, doskonale zdają sobie sprawę, że aby być w tym dobrym należy poświęcić naprawdę duże ilości czasu. Nie jest to łatwe, zwłaszcza, gdy siedzi się w tym samemu. Łatwo stracić motywację i oddać się w czułe objęcia prokastynacji.

Chciał bym tutaj na forum stworzyć grupę dla takich właśnie ludzi. Osób, które traktują sztukę nieco poważniej, może wiążą z tym przyszłość, bądź jest to dla nich hobby, bez którego nie mogą egzystować i chcą się w tym doskonalić. Chodzi o stworzenie grupy, której każdy z członków pracował by nad swoimi umiejętnościami i swoją pracą inspirował innych. Mogli byśmy dzielić się wiedzą i doświadczeniami, pomagać sobie nawzajem, motywować, wspierać itd.

Jak to ma działać?
Nie trzeba się nigdzie zapisywać, wykonywać jakiś durnych art testów jak ma to miejsce w tego rodzaju grupach na deviancie. Każdy, kto traktuje sztukę dostatecznie serio może dołączyć. Nie ma znaczenie czy jesteś dobry, czy dopiero zaczynasz. Wiek też nie gra żadnej roli. Możesz mieć 10 lat lub 90 - bez znaczenia. Wszystkie osoby, które chciały by wziąć w takim przedsięwzięciu udział niech zwyczajnie będą aktywne tutaj na forum. Aktualizujcie tematy z twórczością, dzielcie się wiedzą, jeśli udzielacie się w innych miejscach w sieci, zostawcie na siebie namiar pod tym postem.

Co do mnie. to można mnie znaleźć pod adresami dostępnymi w mojej sygnaturce. Najlepiej śledzić mój twitter. Tam informuje o wszystkim. Jak tylko upgrejduje ram, wracam do streamowania swoich bazgrołów. Będzie można złapać mnie tam i pogadać. Póki co można się ze mną kontaktować przez skype, google talk, mail i pm na forum. GG posiadam, ale praktycznie nie korzystam. Mogę wejść raz na jakiś czas jeśli NAPRAWDĘ będzie potrzeba ;p

Pytania? Sugestie?

P.s. Nie wiem czy założyłem w dobrym dziale. Jeśli nie, prosił bym kogoś władnego o przeniesienie. Dzięki .


'If you don't make mistakes, you're not working on hard enough problems. And that's a big mistake.'

Blog
Twitter
DeviantArt

Offline

 

#2 2012-07-08 21:53:09

Joa

Zmora

Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 2991

Re: Grupa studyjna, czy jak to tam nazwać

No, ale chyba od tego jest forum, nie? : D Tzn. taki zamysł ma forum, żeby pomagać w rozwijaniu się.
Rozumiem o co Ci chodzi, ale po to jest dział Nasza Twórczość, żeby ludzie przychodzili i komentowali, a że mają w chuj wielkiego lenia i nic im się nie chce, nawet rysować, to nawet słowa "rusz dupę świnio" na nich nic nie zdziałają.

Ostatnio edytowany przez Joa (2012-07-08 22:14:05)

Offline

 

#3 2012-07-08 23:49:25

 ramalooke

Rysownik

1583052
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 139
WWW

Re: Grupa studyjna, czy jak to tam nazwać

Zauważyłem, że forum śmierdzi trupem. Odwiedza je regularnie kilkoro użytkowników, z których rysuje może z czworo i to bardzo nieregularnie. Nie oszukuje się i wiem, że dużego odzewu nie będzie (o ile jakikolwiek będzie). Liczę jednak, że znajdzie się ktoś (może z zewnątrz) z podejściem jakiego oczekuje. Jeśli będzie to nawet jedna osoba. Uznam to za sukces.

Poza tym tu nie chodzi tylko o wrzucanie prac na forum i ich komentowanie. Bo tak naprawdę większość komentarzy w 'Naszej Twórczości' nie jest zbyt pomocna. Nie chcę wyjść na gbura i buca. Naprawdę fajnie się czyta pochwały i zachęty. Ale nie po to postuje tutaj te prace. Większość z nich to tylko materiał do nauki i mógłby spokojnie lądować w koszu. Wrzucam to tylko by pokazać innym jak wygląda mój warsztat od kuchni i w jaki sposób go rozwijam. Liczę, że ktoś kto zobaczy moje wypociny sam zacznie pracować i swoją pracą będzie inspirował mnie. Przede wszystkim polegać ma to na wspólnej pracy. O poczucie, że nie jest się samemu i świadomość, że w tym samym momencie ktoś pracuje. Tego nie da się osiągnąć przez forum.

Mógł bym jeszcze tak długo, ale nie będę przesadzał bo nikt nie przeczyta takiej rozprawki ;p.

W skrócie. Idea jest taka, że każdy pracuje osobno u siebie w domu, ale dzieli się tym z innymi i gdy tak wszyscy się dzielą, rozmawiają, pomagają to mają wrażenie, że nie są sami i pracują w grupie. Uff. Sorry za grafomaństwo, ale to koniec dnia i jestem padnięty;p


'If you don't make mistakes, you're not working on hard enough problems. And that's a big mistake.'

Blog
Twitter
DeviantArt

Offline

 

#4 2012-07-09 21:05:29

Joa

Zmora

Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 2991

Re: Grupa studyjna, czy jak to tam nazwać

Dobra, piszę się. Jak mi to coś  pomoże to będę Cię wychwalać, ziom.

Offline

 

#5 2012-07-09 22:20:46

 ramalooke

Rysownik

1583052
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 139
WWW

Re: Grupa studyjna, czy jak to tam nazwać

Za co mnie będziesz wychwalać? Za to, że dojdziesz do czegoś własną pracą? XD Ale cieszę się, że się zmotywowałaś, teraz siadaj i rysuj, jakby co to namiar na mnie jest, jesteśmy in tacz


'If you don't make mistakes, you're not working on hard enough problems. And that's a big mistake.'

Blog
Twitter
DeviantArt

Offline

 

#6 2012-07-09 22:49:05

Joa

Zmora

Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 2991

Re: Grupa studyjna, czy jak to tam nazwać

Rysuję od rana?

Offline

 

#7 2012-07-10 16:42:50

Heaven

Rysownik

45385848
Zarejestrowany: 2012-04-27
Posty: 23

Re: Grupa studyjna, czy jak to tam nazwać

No w sumie.. ja też się piszę na to.

Offline

 

#8 2012-07-10 22:00:12

 Margaret

Ołówkomaniaczka

8253317
Call me!
Skąd: Śląsk/Cz-wa
Zarejestrowany: 2010-01-14
Posty: 1396
WWW

Re: Grupa studyjna, czy jak to tam nazwać

Ja też chętnie

Offline

 

#9 2012-07-10 22:05:17

 ramalooke

Rysownik

1583052
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 139
WWW

Re: Grupa studyjna, czy jak to tam nazwać

Czekam zatem na eksplozje updejtów w 'Naszej Twórczości'

http://www.youtube.com/watch?v=rCvtIdLxu1Y


'If you don't make mistakes, you're not working on hard enough problems. And that's a big mistake.'

Blog
Twitter
DeviantArt

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora