Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#1 2013-02-05 23:40:25

 Walnutsprout

Rysownik

Skąd: Białystok/Bytom
Zarejestrowany: 2013-02-05
Posty: 4
WWW

Laminatory i laminowanie

Hej jestem nowa na forum, ale użyłam wyszukiwarki żeby sprawdzić czy pojawił się już taki wątek.

W tym temacie chciałam poruszyć sprawę laminatorów i ich używania. A przy okazji zaczerpnąć nieco informacji od osób wtajemniczonych (które miały już styczność z laminatorami).

Swojego czasu zrobiłam 2 breloki i parę zakładek do książek, na użytek własny i na prezenty. Nie będe szczegółowo opowiadać jakich materiałów użyłam i w jaki sposób, ale efekt był zadowalający a moje ulubione 2 zakładki dotąd mi służą.

Ostatnio moja znajoma z DA oświeciła mnie że bardziej wydajne i trwałe jest używanie laminatora. Byłam oczywiście zdziwiona ze laminować można w domu i to za pomocą tak niewielkiego urządzenia. Laminowanie zawsze kojarzyło mi się z czymś co można zrobić w specjalistycznej firmie i w ilości hurtowej.

Moja koleżanka oznajmiła mi że swój laminator nabyła w TESCO za około 15 zł na wyprzedaży i że dobrze jej służy. Oczywiście następnego dnia wybrałam się do wspomnianej sieciówki ale nie znalazłam żadnego laminatora.

Moje pytanie do was to czy wiecie gdzie można nabyć tani laminator w granicach od 30 do 45 zł i czy lepiej jest zgrzewać na zimno czy na ciepło ??

Offline

 

#2 2013-02-06 17:02:06

 Weroonika

Rysownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 1103

Re: Laminatory i laminowanie

Ja używam laminatora z Lidla, nie pamiętam ceny, ale był kupowany dość dawno także nie mają do już pewnie w ofercie.

Polecam wujka Google.


"if there ever comes a day
when we can't be together
keep me in your heart
I'll stay there forever"

                         -winnie the pooh

Offline

 

#3 2013-02-06 21:08:12

 Walnutsprout

Rysownik

Skąd: Białystok/Bytom
Zarejestrowany: 2013-02-05
Posty: 4
WWW

Re: Laminatory i laminowanie

hmmm to chyba trzeba mieć szczeście zeby kupić laminator w sieciówce , ja nie mam szczęścia ostatnimi czasy bo w Tesco iw realu i w carrefour'rze nie było.

Wujek google niespecjalnie mi pomógł, a na allegro jakoś nie chce kupować takiego sprzętu . Ale dzięki za odp.

Offline

 

#4 2013-11-20 01:42:02

 franek04

Rysownik

Skąd: Dąbrówka
Zarejestrowany: 2013-11-19
Posty: 3
WWW

Re: Laminatory i laminowanie

Walnutsprout napisał:

a na allegro jakoś nie chce kupować takiego sprzętu . Ale dzięki za odp.

Nie rozumiem dlaczego, nie żebym reklamował Allegro, ale przecież tam kupę firm sprzedaje i czasami taniej niż u siebie na stronie czy w swoim sklepie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora