Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#1 2013-06-10 18:25:47

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Zbiór ogłoszeń dotyczących forum

Założyłam ten wątek, bo często jak coś się pisze na czacie czy w offtopicach to nie wszyscy zwracają uwagę i często są niedoinformowani.

Tutaj można będzie pisać ogłoszenia, które nie są warte poświęcania (zaśmiecania xd) działu Strona i Forum. Ot, do takich forumowych ciekawostek. Może to służyć do np ogłaszania zrobienia nowych dodatków, emotek itp.


Tak więc zaczynając od mojej spostrzegawczości...
Nie wiem czy ktoś wcześniej zwrócił uwagę, ale odkryłam przypadkiem nowy dodatek od pun.pl - Pamiętniki. Jest on do wybrania u góry strony, na pasku, zaraz obok Blog, Index itd. (swoją drogą zauważyłam też dodatek "Zasady" z przeklejonym regulaminem - może to Guns coś grzebała, bo ja sama pierwsze na oczy to widzę )

Jest to dobry wątek do opisywania jakiś przygód związanych z forumowiczami. Jeśli ktoś z nas się spotkał, porobił zdjęcia itp. to ma możliwość zrobienia tam drobnej relacji. Myślę, że to dość fajny dodatek i warto by z niego więcej skorzystać :D


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#2 2013-06-10 21:15:53

 Blanka

Wojowniczy Żółw Ninja

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-01-06
Posty: 1827
WWW

Re: Zbiór ogłoszeń dotyczących forum

To ja rozdziewiczyłam pamiętnik XD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora