Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

  • Index
  •  » Ogłoszenia
  •  » Poszukuję rysownika na konkurs Kryształowych Smoków

#1 2014-05-21 12:51:12

sotshek

Rysownik

Zarejestrowany: 2014-05-21
Posty: 1

Poszukuję rysownika na konkurs Kryształowych Smoków

Witam

Poszukuję rysownika/rysowniczki, zainteresowanego/ą współpracą nad czarno-białym komiksem (technika piórko, ołówek...etc.) na konkurs Kryształowe Smoki (http://www.dnifantastyki.pl/2014/index.php?go=smoki).

Do narysowania jest 18 (plus/minus 2) scen (4-5 zbliżeń), które mają się zmieścić na max trzech planszach komiksowych. Komiks jest niemy. Sceny są już rozplanowane i rozrysowane. Jedyne co należy zrobić to zamienić moje szkolne (a może
nawet przedszkolne) bazgroły na profesjonalne rysunki i wypełnić tło elementami architektonicznymi. Czasu jest mało, bo zaledwie 10 dni

Kila słów o mnie:
Jestem zawodowym scenarzystą e-learningowym i filmowym. Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie kilka scenariuszy komiksowych. Chcę się sprawdzić również w tej dziedzinie. Mieszkam i pracuję w Krakowie.

Ewentualne nagrody do podziału na pół. Pamiętać jednakowoż należy, że jest to konkurs. Możemy spisać umowę. Jestem zwolennikiem tego rozwiązania.

Potrzebne umiejętności:
1. Rysunek realistyczny
2. Mimika postaci (umiejętność kluczowa dla tego komiksu)
3. Umiejętność zapełniania kadru elementami architektonicznymi.

Zainteresowanych proszę o kontakt na adres sotshek@gmail.com

Offline

 
  • Index
  •  » Ogłoszenia
  •  » Poszukuję rysownika na konkurs Kryształowych Smoków

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora