Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#1 2010-05-31 20:48:50

 Serafina

..ze spalonego teatru

Zarejestrowany: 2010-05-09
Posty: 2262

Gdzie trzymacie swoje akcesoria?

Pytanie tak jak w temacie. Bo mnie to zastanawia... gdzie artyści wyższego poziomu wtajemniczenia trzymają swoje skarby, typu kredki, ołówki, flamastry, temperówki, gumki...?

Macie swoje piórniki? (jeżeli tak, to jakie?)
Może trzymacie przyrządy w firmowych pudełeczkach?
A może jakaś inniejsza skrytka?

Zupełnie nie wiem, jak przechowywać swoje ołówki : ( Chciałabym mieć wszystkie w jednym miejscu, razem z kredkami i pędzlami...


I was a bit mental.


tumblr.

Offline

 

#2 2010-05-31 20:56:50

 Elfik777

dziewczyna Robin Hooda

9097295
Skąd: Brzeszcze (te Brzeszcze)
Zarejestrowany: 2007-10-02
Posty: 1587
WWW

Re: Gdzie trzymacie swoje akcesoria?

Moje przybory walają się po biurku. Nikt mi ich nie weźmie, bo jestem jedynaczką. Często moje ołówki i kolorowe długopisy noszę ze sobą w torebce. Pakuję je wtedy do takich zwykłych piórników na zamek. Do tego mały szkicownik w formacie a5 i już mozna rozłozyć się np w parku i rysować :D


www.elfik777.blog.onet.pl  <- portrety i inne rysunki
www.krok-po-kroku-elfik777.blog.onet.pl <- rady, tutoriale, opisy do rysunków, potrzebne przybory itp
www.elfik777.digart.pl     <- mój digart
www.elfik777.deviantart.com   <- i mój deviantart

Offline

 

#3 2010-05-31 21:02:48

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Gdzie trzymacie swoje akcesoria?

Powiem tak - WSZĘDZIE~
Mam nawyk do gubienia ołówków ._.


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#4 2010-05-31 21:16:17

Atura

Kiriczanka

Zarejestrowany: 2010-05-03
Posty: 1207
WWW

Re: Gdzie trzymacie swoje akcesoria?

Ołówek automatyczny, którym rysuję zazwyczaj, noszę w w piórniku do szkoły. Ołówki na zajęcia noszę w kopercie, przez wakacje powinnam coś innego zorganizować.
Flamastry leżą zapakowane i poukładane kolorami obok słowników, kredki w blaszanym pudełeczku, plakatówki na półce, farby do ubrań w pudełku z Ikei.
Najbardziej zaszczytne miejsce zajmują przybory do decoupage - mają swoje własne drewniane pudełeczko kupione specjalnie dla nich i wyklejone w technice decoupage. Bardzo mi się ono podoba. Trochę pracy mnie kosztowało.

Offline

 

#5 2010-05-31 21:17:34

 Cou

ponura kosiarka

Skąd: Chrzanów
Zarejestrowany: 2009-08-18
Posty: 578
WWW

Re: Gdzie trzymacie swoje akcesoria?

Ja w piórniku, na biurku, pod łóżkiem, pod poduszką, w szufladach. Jak tylko czegoś potrzebuję to najczęściej zerkam tam


http://i26.tinypic.com/339ipec.jpg

Offline

 

#6 2010-05-31 21:39:13

 Ciechu

bardzo zuy user

Zarejestrowany: 2009-07-29
Posty: 1973

Re: Gdzie trzymacie swoje akcesoria?

Dzin, chciałam napisać to samo! XD
Mam tendencję do zostawiania moich rzeczy wszędzie (raz na ruski miesiąc robię mega porządki i znajdują się rzeczy których szukałam przez pół roku ._.).

Offline

 

#7 2010-05-31 21:59:30

dinolka

Rysownik

Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 71

Re: Gdzie trzymacie swoje akcesoria?

Ha, wypowiem się jako artystka wyższego poziomu wtajemniczenia

Ołówki mam zupełnie nowiutkie, może ze dwa razy strugane i jeszcze nie udało mi się ich zgubić (sukces!) trzymam je w pudełeczku, w którym je kupiłam. Gumki do mazania trzymam je w szufladzie Nie jestem do końca pewna w której.

A z bardziej zużytych gadżetów, jak pastele, farby takie siakie i owakie, wszelkie media i tym podobne trzymam w pudełkach. Takich zgrabnych z Ikei. Ogólnie w pokoju nie mam żadnej szafy czy szafeczki i wszystko trzymam w pudełkach lub na półkach.

Offline

 

#8 2010-05-31 22:03:09

 Engordia

wio myszata!

Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2010-01-03
Posty: 1828

Re: Gdzie trzymacie swoje akcesoria?

Nic nie mogę znaleźć, mimo że wszystko leży w jednej szafie. Pomijając drobny fakt że jedno leży na drugim, zasłaniając następne. Boję się ruszyć farby, leżą na samym dnie pod wszystkim, wiem że jak je wyciągnę, to trzeba będzie od nowa wszystko powkładać T.T z natury jestem leń, przykro mi, ale porządki z niej zrobię dopiero na wakacje :3

Ostatnio edytowany przez Engordia (2010-06-02 14:35:57)


''Zaufanie... jest jak kartka papieru... raz zgniecione nigdy-nie będzie-takie-samo...''

''Nic nie poradzę na to, że nikt nie kupuje moich obrazów.
Przyjdzie jednak czas kiedy ludzie zrozumieją,
że ich wartość przekracza cenę jaką dałem za farby.'' - Vincent Van Gogh

Offline

 

#9 2010-06-01 15:42:33

Atura

Kiriczanka

Zarejestrowany: 2010-05-03
Posty: 1207
WWW

Re: Gdzie trzymacie swoje akcesoria?

Przed tobą długi weekend, Engordia. Czemu by nie teraz popracować nad porządkiem?
Najlepsze są małe pudełeczka, podpisane.

Offline

 

#10 2010-06-01 16:55:40

white349

Superman!

Zarejestrowany: 2010-02-16
Posty: 695

Re: Gdzie trzymacie swoje akcesoria?

U, moje wszystkie "plastyczne " rzeczy leżą na specjalnej pólce w szafie, ale to przybory,których rzadko używam. Wszystko inne - kredki, ołówki, cienkopisy, flamastry itp. na biurku czasem w kubkach, pudełkach, czasem tak po prostu walaja się tu i tam. Nie mogę jednak trzymać wszystkiego gdzie tylko chcę , bo w moim domu mieszka małe coś co w każdym momencie może to sobie wziąśc.

Offline

 

#11 2010-06-01 21:10:33

 Serafina

..ze spalonego teatru

Zarejestrowany: 2010-05-09
Posty: 2262

Re: Gdzie trzymacie swoje akcesoria?

No cóż. No to ja się przyznam... ołówki trzymam w oryginalnych opakowaniach i wraz z akwarelami spoczywają sobie na półce "na klawiaturę", której nie ma.
Pędzle trzymam w kubku na biurku i w ogóle gdzieś pewnie bym jeszcze je znalazła.
I mam jeszcze taką szafkę, w której Sodoma i Gomora, tylko wrzucić granat i uciekać, i tam mam pastele, jakieś papierki i coś nie wiem co.


I was a bit mental.


tumblr.

Offline

 

#12 2010-06-02 18:27:18

 Sky

trochę ćmok

Skąd: WrocLove
Zarejestrowany: 2009-07-25
Posty: 3305
WWW

Re: Gdzie trzymacie swoje akcesoria?

biurko - na blacie i szuflady.
pędzle mam w kubkach, na kredki mam specjalne pudełka, swobodnie by się połamały - jedno 'firmowe' i jedno od faceta jako gratis do prezentu.
bloki i papiery trzymam w największej szufladzie.
ołówki w metalowym pudełku też na biurku :P

warto o takie rzeczy dbać i nie dać  im się walać (nie mówię o np ołówkach za 1 zł, które skupuje po 10 na dwa tygodnie :P), ponieważ przechowywane w dobrych warunkach mogą służyć lata - np moje kredki derwenta już 8. rok jako u drugiego właściciela.

Offline

 

#13 2010-06-02 19:34:31

 Engordia

wio myszata!

Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2010-01-03
Posty: 1828

Re: Gdzie trzymacie swoje akcesoria?

Kiriczanka napisał:

Przed tobą długi weekend, Engordia. Czemu by nie teraz popracować nad porządkiem?

Psycholog stwierdził że jestem leniwym człowiekiem, i nie zaprzeczam. Nic mi się nie chce, nawet jak wiem że np. jutro nie zdąrze się czegoś nauczyć to nie uczę się tego, wolę poleżeć. To samo porządki... nie jestem bałaganiarą więc jakiś ład mam tu i gdzieniegdzie, ale sprzątać mi się nie chce... może nawet za rok tego nie ułożę x|

Ostatnio edytowany przez Engordia (2010-06-02 19:35:01)


''Zaufanie... jest jak kartka papieru... raz zgniecione nigdy-nie będzie-takie-samo...''

''Nic nie poradzę na to, że nikt nie kupuje moich obrazów.
Przyjdzie jednak czas kiedy ludzie zrozumieją,
że ich wartość przekracza cenę jaką dałem za farby.'' - Vincent Van Gogh

Offline

 

#14 2010-06-03 11:40:38

 Wybawca

diamentowy kapeć

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 2386
WWW

Re: Gdzie trzymacie swoje akcesoria?

Wszędzie. Tylko copic markery mam w piórniku ułożone.
Po proszę chyba wujka, aby mi taką większą skrzyneczkę z drewna zrobił, to przynajmniej w jednym miejscu będą.


‎- Lady?
- Yes Bird?
- It's cold
- I know
- Bird... I cannot see a thing
- It's all in your mind

Offline

 

#15 2010-08-10 12:45:46

 papuzka

Rysownik

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 50
WWW

Re: Gdzie trzymacie swoje akcesoria?

W szafce i na ławie i w drugiej szafce (bo się nie mieszczą w pierwszej ._. )
Mam piórniki, ale używam ich tylko podczas roku szkolnego, żeby zabrać to co potrzebuję do szkoły.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora