Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#1 2010-07-18 15:36:33

 JustArandomGuy

Rysownik

5063379
Zarejestrowany: 2010-07-17
Posty: 76

Franken Fran

Słyszał kto o tym kiedy?:D

Natrafiłem przypadkiem, zaraz po przeczytaniu chaotic rune ;p

Franken Fran opowiada o przygodach Madaraki Fran, uczennicy i 'córce' Madaraki Naomitsu, człowieka, który jak się mówi, potrafi wskrzeszać zmarłych.

Jest to horror uderzający w świat medycyny. Zobrazowano w nim wiele niezwykłych zdarzeń owijających się o nasze obawy, dotyczące postępu nauki i medycyny, a także zabarwiono niejako czarnym humorem. Efekt chwyta za serce... cóż... mnie się podoba ;p Póki co na 1000manga można znaleźć 40 rozdziałów, jest to bowiem jeden z tych wychodzących nieregularnie projektów. Nie przeszkadza to jednak zbytnio w tym przypadku, ponieważ niezwykle rzadko - przedstawiane historie zajmują więcej niż rozdział. Tak, to oznacza, że manga jest skonstruowana w sposób przypominający dawno temu emitowany serial o horrorach. Czyli krótkie, ale obejmujące cały przedstawiany wątek historyjki budzące grozę... choć prawdę mówiąc ja raczej się do tego uśmiechałem niż szczękałem zębami ;p

Linkasek :3


http://i54.tinypic.com/14jroqv.jpg

Offline

 

#2 2010-07-18 20:31:27

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Franken Fran

Jezu, jaka kreska śliczna *o*


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora