Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#106 2010-07-20 22:21:27

 MaxArcher6

Rysownik

280101
Skąd: Żagań
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 12

Re: Rysujesz mange?

myslalem ze ci chodzi ze przerysowalem z ekranu ^^

Offline

 

#107 2010-07-20 23:03:32

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Rysujesz mange?

A z wyobraźni? c:
Nieładnie jest plagiatować c:


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#108 2010-07-21 02:30:59

 Wish69

NZ i ADP

12442293
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-10-25
Posty: 1334

Re: Rysujesz mange?

Zarabiasz? Na tym? No, jeżeli zarabiasz kokosy kopiując czyjeś postacie, to wiesz, to nie jest do końca legalne i zgodne z prawem I nie nauczysz się rysować, powiększając za pomocą kwadratów danego obrazka. No.. nie nauczysz się.

Ostatnio edytowany przez Wish69 (2010-07-21 02:31:49)

Offline

 

#109 2010-07-21 22:35:44

 MaxArcher6

Rysownik

280101
Skąd: Żagań
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 12

Re: Rysujesz mange?

dzieki temu duzo sie nauczylem i tworze swoje postacie

Offline

 

#110 2010-07-22 13:37:19

 Wish69

NZ i ADP

12442293
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-10-25
Posty: 1334

Re: Rysujesz mange?

Cóż, myślę, więc, iż wręcz nie wypada Ci nie pochwalić się tymi postaciami, potwierdzając tym samym swój kunszt i sprawiając, iż odszczekam swoje słowa, przegryzając zmurszały kapeć

Offline

 

#111 2010-08-07 15:26:31

 JJxenon

Rysownik

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2010-08-05
Posty: 56

Re: Rysujesz mange?

Midori napisał:

Drzewa i krajobrazy? Ja zabradzo nie przepadam.. wole mange (no i oczywiście ręce:))... ale porównaniu z moją koleżanką, która rysuje ją jak zawodowy artysta to nie mam szans... rysuję ją bo lubię... a co inni o tym sądzą to ich sprawa:P
Zabardzo nie mogę rysować mangi, bo mój ojciec kazał mi się najpierw nauczyć rysować normalnych ludzi, a dopiero potem mange:/ tak to jest mieć ojca artyste - plastyka... przekichana sprawa...

Twój Ojciec nie powinien się wtrącać do tego co Ty sobie zamarzysz rysować nawet jak jest artystą . I jego pojęcie na temat mangi , bo niby jest gorsza od realizmu jest też że tak powiem nie na miejscu . Ciekawe czy by powiedział że manga jest dziecinadą widząc moją pracę Imari Kurumi ( śmiem wątpić ) . Poza tym to nie on powinien Cię zmuszać do tego co masz rysować bo on tak chce .

Offline

 

#112 2010-08-07 15:32:47

 JJxenon

Rysownik

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2010-08-05
Posty: 56

Re: Rysujesz mange?

Polnik napisał:

Na mandze daleko się nie zajdzie.... Ja rysuje tak dla odstresowania...

Mylisz się , i to nawet nie wiesz jak bardzo

Offline

 

#113 2010-08-07 15:47:28

 JJxenon

Rysownik

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2010-08-05
Posty: 56

Re: Rysujesz mange?

Lawrenny napisał:

taa xDDD też tak miałam! tyle że te moje Kakao, nie mogę się od tego odczepić, i chociaż raz na 2 miesiące musze jakąś strone narysować....
btw, wiesz że Meago( www.meago.deviantart.com) robi stronę na jednej kartce A4 D: ? ja myślałam że to kadry osobno się robi, a potem wkleja komputerowo... nie no, respekt dla niej x___x czytałaś Meago Sage?

Meago wcale nie jest taka dobra . Są ludzie co nie mają tak jak ona 2.000.000 wejść na profil a koszą ją swoim poziomem na DA

Offline

 

#114 2010-08-07 15:52:34

 JJxenon

Rysownik

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2010-08-05
Posty: 56

Re: Rysujesz mange?

MikoPiko napisał:

...:::Zancia:::... napisał:

Jeśli mówicie o patrzenie na rysunek i próbowanie go narysować to to nie jest przerysowywanie. To jest wzorowanie się. Oczywiście należy oznajmić, na czyim rysunku się wzorowaliśmy.

To miałam na mysli... ALe jesli troche go zmieniłąm... To, to nie jeste takie centralne przerysowywanie

To wtedy można uznać że jest w jakimś stopniu Twoją pracą . W końcu nie zerżnęłaś kreski w kreskę

Offline

 

#115 2010-08-07 15:56:25

 JJxenon

Rysownik

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2010-08-05
Posty: 56

Re: Rysujesz mange?

Dzina napisał:

Zazwyczaj osoby publikują swoje ryse w necie nie poto, aby inni od nich zżynali i przypisywali sobie całą ich robotę, tylko np. żeby pochwalić się talentem, albo poznać nowe znajomości. A i wiesz co, zazwyczaj łatwo się poznaje, kto kopiuje, a kto sam wymyśla. Wierz mi na słowo.

Dokładnie . Da się poznać po kunszcie i kresce

Offline

 

#116 2010-08-07 15:57:27

 LaBerry

Zabójczyni kolorowych kredek

1322521
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2009-07-01
Posty: 332
WWW

Re: Rysujesz mange?

Ja czasami wzoruję się na ułożeniu ciała, bo trzeba przyznać, że niektóre ruchy są ciężkie do narysowania z wyobraźni i wtedy nie zamieszczam dopisku typu "Oto moja praca, jednak miałam problemy z ciałem i podpatrzyłam od (nick kogoś)". W końcu to nie jest wzorowanie ani kopiowanie tylko zaczerpnięcie techniki, która uzupełnia twój pomysł i kreskę.


‎-Ja kiedyś miałem rybkę, Franka się nazywała. I wchodzę kiedyś do salonu patrzę a tam PUF zniknęła.
-A to ciekawa historia.
-Ale takie jest życie. Idziesz do przodu, a tu nagle PUF !
Harry Potter i Książę Półkrwi

http://fc09.deviantart.net/fs71/i/2011/147/a/c/win__7_pinkie_pie_boot_logo_by_capt_nemo-d3hdigs.gif

  Cupcake Song !

Offline

 

#117 2010-08-07 16:06:12

 JJxenon

Rysownik

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2010-08-05
Posty: 56

Re: Rysujesz mange?

zaskron napisał:

Witam. Jestem nowo zarejestrowanym użytkownikiem. JA także rysuję mangę interesuję się a także animacją japońską znaną wszystkim jako anime. Oglądam różne anime. Każdy chyba zna Naruto DragonBall czy choćby Pokemony:) prowadzę także swoje forum więc zapraszam wszystkich chętnych do udziału w dyskusji. Na tym forum chciał bym poznać różne ciekawe rzeczy dotyczące rysowania a interesuję się tym od roku sam staram się rysować czasami nie mam na to czasu ale staram się robić to regularnie. Oto adres do mojego forum:  http://manga-fan.frix.pl/ jeśli robię coś nieodpowiedniego umieszczając w mojej wypowiedzi adres mojego forum to przepraszam chcę tylko zachęcić ludzi do korzystania w zawartej na nim wiedzy. Może nie jest wielka ale każdy może się wykazać. W dziale Moje dzieło są rysunki moich forumowiczów zachęcam do oglądnięcia. Szczerze mówiąc to po oglądnięciu kilku prac na tej stronie tylko nie mówię tego żeby kogoś obrazić to musicie jeszcze ciężko pracować by być na takim poziomie. Niektóre prace moich użytkowników potrafią zaskoczyć. Interesujemy się także wszyscy Japonią językiem przeważnie,  jest dział gramatyczny gdzie są zrobione podstawy języka Japońskiego przez naszych użytkowników. Większość z z nich studiuje Japonistykę dla tego też nie są zbyt aktywni lecz starają się jak mogą. Chciał bym by moje forum było pomocne wielu ludziom którzy chcą uczyć się rysować mangę i nie tylko. Zachęcam do współpracy a ja będę współpracował z wami na tym forum:)
dziękuję i pozdrawiam.

Taa ? . To zaskocz rysunkami twoich forumowiczów mnie . Bo właśnie dołączyłem do tego forum , czyli reprezentuję też Ich . I teraz pomyśl jak Ci którzy tu są poczuli się po twoim tekście

Offline

 

#118 2010-08-07 16:13:16

 JJxenon

Rysownik

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2010-08-05
Posty: 56

Re: Rysujesz mange?

LaBerry napisał:

Masakra... co to za Zaskron x,x mi wydawało się, że w rysujemy liczy się to, że wszystich ludzi łączy pasja ~ rysowanie, a nie tak jak w przypadku instytucji tego osobnika szpan i reklama... Boże, Buddo, Szatanie łapcie bo zaliczam zgona.

Mnie nic nie zaskakuje poziomem z jego forumowiczów . Myśli że ma paru z DA i już wielkie Halo . Poza tym sposób wyrażenia postu dokumentnie utwierdza w przekonaniu " szpan "

Offline

 

#119 2010-08-07 16:17:58

 JJxenon

Rysownik

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2010-08-05
Posty: 56

Re: Rysujesz mange?

Dzina napisał:

To tylko nieszkodliwy spamer z przed pół roku xd Olać go.

Wracając do tematu, ja powoli przekształcam moją "mangę" w realizm. Tak krok po korku, żeby opanować podstawy anatomii i ogólnie ludzkie kształty, ale też nie nazywać tego typową mangą :>
Choć oczywiście przy kartonowym stylu raczej pozostanę

Ładnie to ujęłaś " przekształcam mangę w realizm " . Ja też preferuję właśnie taki styl mangowej kreski . Postacie widać że są mangowe ale mają tą iskrę ludzkości . Nie lubię takiej dziecinnej kreski , choć Chibi potrafią mieć swój urok

Offline

 

#120 2010-08-07 16:25:29

 JJxenon

Rysownik

Call me!
Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 2010-08-05
Posty: 56

Re: Rysujesz mange?

LaBerry napisał:

Ja czasami wzoruję się na ułożeniu ciała, bo trzeba przyznać, że niektóre ruchy są ciężkie do narysowania z wyobraźni i wtedy nie zamieszczam dopisku typu "Oto moja praca, jednak miałam problemy z ciałem i podpatrzyłam od (nick kogoś)". W końcu to nie jest wzorowanie ani kopiowanie tylko zaczerpnięcie techniki, która uzupełnia twój pomysł i kreskę.

Wzorowanie się na podstawie czyjejś pracy nie jest przestępstwem . Dużo dobrych rysowników korzysta czy to ze zdjęć czy innych pomocy ( nawet ci Najwięksi ) . Ale faktycznie uczenie się na własnej wyobrażni daje najlepsze rezultaty

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora