Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#1 2011-04-03 13:57:11

 Wish69

NZ i ADP

12442293
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-10-25
Posty: 1334

LESSON TU coma III - PERSPEKTYWA TRÓJZBIEŻNA

OK, pora raz na zawsze zakończyć nudną sprawę perpsektyw. Były już skany, była animacja w GIFie, a teraz wrzucam filmik na YT. Mojego autorstwa oczywiście Jest to pierwsza rzecz, jaką zrobiłem w ten sposób, więc całość nie sprawia profesjonalnego wrażenia, mimo to, widać, na czym ów perspektywa polega. Za jakiś czas pewnie usunę ten filmik i dam coś lepsiejszego.

potraktujmy to jako pierwszy eksperyment.

YT ma wstawić jakąś ścieżkę dźwiękową

Chętnych do obejrzenia zapraszam tu - http://www.youtube.com/watch?v=2PJP8LTTNZA

Do tego animacja w GIFie, która rozpatruje przypadek, kiedy patrzymy na coś z góry, z lotu ptaka, itp.

http://i885.photobucket.com/albums/ac52/Wish69/tutki/3pointperspective.gif

Przy okazji napiszcie jaka forma odpowiada Wam najbardziej.

Pozdrawiam, Łisz

Offline

 

#2 2011-04-26 00:43:39

 Klooher

Rysownik

Skąd: płock
Zarejestrowany: 2011-04-22
Posty: 213

Re: LESSON TU coma III - PERSPEKTYWA TRÓJZBIEŻNA

Mi najbardziej odpowiada forma obrazka bo operamobile nie odczytuje animacji a filmik za duzo transferu zzera wiec telefon odpada

Zrobilbys cos o cieniowaniu? Jak cieniowac tak plynnie i gladko? Ostatnio probowalem narysowac kubek i pocieniowac ale tak to wyszlo ze wole nawet nie komentowac. Prooosze :o

Offline

 

#3 2011-04-26 00:56:51

 Wish69

NZ i ADP

12442293
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-10-25
Posty: 1334

Re: LESSON TU coma III - PERSPEKTYWA TRÓJZBIEŻNA

Cieniowanie to szerooooki temat Ale właściwie przyda mi się mała rozprawa z rysowaniem światłocienia. W sumie to i tak miał być kolejny lesson. Cóż, cierpliwości zatem. Jak uporam się ze zleceniami, wstawię coś, co powinno być pomocne.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora