Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#16 2012-04-27 20:52:57

 Weroonika

Rysownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 1103

Re: Talent - ale po kim?

W sumie to niczym, zapewne osoba, która bardzo chce, wytrwale ćwiczy, ma szansę osiągnąć wysoki poziom. Gorzej gdy ktoś kto ma talent, w ogóle go nie rozwija. Z drugiej strony rysowanie to umiejętność jak każda inna, więc dlaczego niby akurat tego nie dałoby się "nauczyć"?


"if there ever comes a day
when we can't be together
keep me in your heart
I'll stay there forever"

                         -winnie the pooh

Offline

 

#17 2012-05-13 19:17:54

 Blanka

Wojowniczy Żółw Ninja

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-01-06
Posty: 1827
WWW

Re: Talent - ale po kim?

Dziwnie się czuję, kiedy ktoś mówi, że mam talent do rysowania. Patrząc przez pryzmat godzin spędzonych na tej czynności - ja jako dziecko np. rysowałam setki stron komiksów, robiłam to nawet po kilka godzin dziennie. Gdyby każda inna osoba robiła to samo, rysowałaby tak jak ja. Są ludzie, którzy uczą się szybciej i tacy, którym przychodzi to wolniej, ale praktyka zawsze niesie rezultaty.
Dlatego talentem można nazwać zainteresowanie się człowieka daną czynnością i przez długi okres czasu udoskonalanie jej.

Offline

 

#18 2012-05-13 22:22:37

 Engordia

wio myszata!

Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2010-01-03
Posty: 1828

Re: Talent - ale po kim?

talent - czyt. dobrze rozwinięta umiejętność.

Powiedzieć komuś, że ma talent od urodzenia, to pochwalenie jego umiejętności spostrzegawczych.
Ja zawsze postrzegałam świat jako plamy koloru. Tu plama zielonego, tu żółtego, obok odcień ochry - rysujesz co widzisz.


''Zaufanie... jest jak kartka papieru... raz zgniecione nigdy-nie będzie-takie-samo...''

''Nic nie poradzę na to, że nikt nie kupuje moich obrazów.
Przyjdzie jednak czas kiedy ludzie zrozumieją,
że ich wartość przekracza cenę jaką dałem za farby.'' - Vincent Van Gogh

Offline

 

#19 2012-05-27 02:54:37

 ramalooke

Rysownik

1583052
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 139
WWW

Re: Talent - ale po kim?

Każdy profesjonalny rysownik/artysta powie, że talent to około 5% sukcesu. Pozostałe 95% to ciężka praca. Rysunek to umiejętność jak każda inna i każdy dosłownie KAŻDY posiadający sprawną chociaż jedną rękę i jedno oko jest w stanie się tego nauczyć i być w tym dobry. To zwyczajnie kwestia poświęconych godziny na ćwiczenia.


'If you don't make mistakes, you're not working on hard enough problems. And that's a big mistake.'

Blog
Twitter
DeviantArt

Offline

 

#20 2012-05-27 09:28:58

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Talent - ale po kim?

Ja bym talentem określiła "chęć na te ćwiczenia". I to chyba podstawa :D


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#21 2012-05-27 10:32:41

 Wish69

NZ i ADP

12442293
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2009-10-25
Posty: 1334

Re: Talent - ale po kim?

Też się pod tym podpisuję na zajęciach niektórzy marudzą, że im nie wychodzi i coś tam coś tam, to pytam - ćwiczysz? nie. no właśnie... cóż nic nie przychodzi samo da Vinci całe życie obserwował naturę i do kostnicy chodził na lekcję anatomii.

Offline

 

#22 2012-07-06 15:03:52

 Survie

Rysownik

Zarejestrowany: 2012-06-01
Posty: 12

Re: Talent - ale po kim?

W całej mojej rodzinie oprócz mnie nie rysuje absolutnie nikt, a rodzice się wkurzają, że marnuje czas na takie głupoty

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora