Rysujemy

Dla każdego kto lubi rysować.

Ogłoszenie

W dziale Strona i Forum pojawił się zaktualizowany regulamin, zapraszam do zapoznania się z nim

#1 2008-11-02 13:33:49

Hagi

Rysownik

Zarejestrowany: 2008-11-01
Posty: 54

Nasze obrazy,komiksy , mangi i inna twórczość

Chyba jeszcze nie było takiego tematu. Jeśli był to bardzo przepraszam ^^.

Co do tematu. Fajnie by było zobaczyć wasze style rysunku każdego w innym rodzaju
Jestem ciekawa jak każde z was rysuje hmmm . Rodzi mi się w głowie pewien pomysł na mangę więc postaram się zamieścić jeżeli coś uda mi się nabazgrać ^.^ (Uprzedzam ,że nadal uczę się rysować- i tłó robię ołówkiem a postać czarnym tuszem lub cienkopisem ).


*Ci którzy rysują tak jak ja i czasem dopiero zaczynają naukę rysunku -to moi przyjaciele którzy idą tą samą drogą życia,ci którzy rysują ode mnie lepiej pod różnymi względami to moi sensei.*

Offline

 

#2 2008-11-02 13:44:41

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Nasze obrazy,komiksy , mangi i inna twórczość

To chyba jest w temacie ogólnym, ale myślę, że jako dyskusja o komiksach będzie odpowiedni No więc, niektórzy pewnie już wiedzą, ale ja też tworzę jako taką swoją "mangę". Ucho ma kanciaki, słonie, i Pana Orła, więc pogadać będzie o czym x3

Ja osobiście rysuję trochę pod mangowy styl, czyli podobnie jak Ty - na czarno biało x3 Na kolor to bym zupełnie nie miała siły


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#3 2008-11-02 13:51:00

Hagi

Rysownik

Zarejestrowany: 2008-11-01
Posty: 54

Re: Nasze obrazy,komiksy , mangi i inna twórczość

Ja kilka lat temu próbowałam z kolorami (rysowałam wtedy moją pierwszą mangę-jeżeli to coś mangowopodbne można było nazwać mangą ) I na dodatek rysowałam ją w zeszycie.  Ale już po kilku kartkach padłam i rysowałam na czarno-biało. Jednak nadal lubię rysować praktycznie jedynie mangi humorystyczne,w których głównymi bohaterkami są dziewczyny (tak jakoś mi zostało). Być może dla tego ,że chłopacy nie wychodzą mi tak dobrze jak dziewczyny.


*Ci którzy rysują tak jak ja i czasem dopiero zaczynają naukę rysunku -to moi przyjaciele którzy idą tą samą drogą życia,ci którzy rysują ode mnie lepiej pod różnymi względami to moi sensei.*

Offline

 

#4 2008-11-02 15:55:10

 Klonoa

•Sługa Chaosu•

9823727
Call me!
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2008-09-30
Posty: 751

Re: Nasze obrazy,komiksy , mangi i inna twórczość

Dołączam się do tematu! XD

Od Dzin'y wiemy coś o jej Mandze, hehe. O czym rozmawiałyście <czyta>
Ah no tak... ekhem (Nie wiem czemu tak mi się teraz pisze XD) wydaje mi się, że na czarno-biało się dużo lepiej robi wszelkie komiksy.
Mi tak jest przyjemnie chociaż i tak jak an czarno biało to skupiam się na cieniowaniu :P


http://img546.imageshack.us/img546/8588/zombies.gif


http://i49.photobucket.com/albums/f291/rohypnol1/userbar1.gif

Offline

 

#5 2008-11-02 16:09:32

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Nasze obrazy,komiksy , mangi i inna twórczość

No, cieniowanie też jest ważne :D Z kolorem byłoby trudniej w ogóle przedstawić większość efektów w kadrach


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#6 2008-11-02 16:14:24

Hagi

Rysownik

Zarejestrowany: 2008-11-01
Posty: 54

Re: Nasze obrazy,komiksy , mangi i inna twórczość

No to jest fakt. Nadal staram się dojść całkowicie do ładu z wszelkimi cieniami No ale jak na razie jestem na fazie uczenia się choć nigdy o nich nie zapominam ^.^


*Ci którzy rysują tak jak ja i czasem dopiero zaczynają naukę rysunku -to moi przyjaciele którzy idą tą samą drogą życia,ci którzy rysują ode mnie lepiej pod różnymi względami to moi sensei.*

Offline

 

#7 2008-11-03 11:25:31

zuzzaneczka

Rysownik

5192905
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-10-06
Posty: 57
WWW

Re: Nasze obrazy,komiksy , mangi i inna twórczość

Eh... ja jestem w fazie... "mam 12 pomysłów na mangi, zaczęłam każdy z nich, po średnio 6 - 13 stronach zostawiam, zaczynam kolejny pomysł... itd." Może kiedyś skończę, moim 4 marzeniem () jest skończyć chociaż jedną mangę.

A poza tym co do tych kolorów... to szczerze? Mi by się poprostu nie chciało kolorować.


http://fc34.deviantart.com/fs23/f/2007/346/a/5/mmm____tard_cream_by_CookiemagiK.gif

Offline

 

#8 2008-11-03 15:29:27

Hagi

Rysownik

Zarejestrowany: 2008-11-01
Posty: 54

Re: Nasze obrazy,komiksy , mangi i inna twórczość

Ja mam to samo. i też często mam pomysły które po kilku rysunkach uznaje za niewykonalne lub po prostu głupie. Dla tego chciałabym teraz skupić się na moim jednym pomyśle i strać się go narysować w całości ^^


*Ci którzy rysują tak jak ja i czasem dopiero zaczynają naukę rysunku -to moi przyjaciele którzy idą tą samą drogą życia,ci którzy rysują ode mnie lepiej pod różnymi względami to moi sensei.*

Offline

 

#9 2008-11-03 18:03:18

 Dzina

ijaijaijee ło-o-ooo

4306820
Call me!
Skąd: brzuch mamy :3
Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 8648
WWW

Re: Nasze obrazy,komiksy , mangi i inna twórczość

Hehe, też tak miałam, i szczerze mówiąc nadal tak mam Najlepszym wyjściem jest połączenie wszystkich pomysłów w całość


REKLAMA: Fotografia ślubna Legnica - zapraszam i polecam, Aneta z Ostróżna.

Offline

 

#10 2008-11-03 20:06:11

zuzzaneczka

Rysownik

5192905
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-10-06
Posty: 57
WWW

Re: Nasze obrazy,komiksy , mangi i inna twórczość

Oh... to będzie trudne.
Pierwszy pomysł jest o cheerleaderkach,
Drugi o dziewczynie co oczyszcza serca,
Trzeci to poprostu moje życie,
A czwarty to o sporach pomiędzy diabłami i aniołami,
Piąty jest o kocie i psie,
Szósty jest o małych stworkach rodem ze Spore,
Siódmy jest o dzieciach Emo...
I jeszcze pare... Dzina, pokłonię Ci się jak mi to połączysz w całość!


http://fc34.deviantart.com/fs23/f/2007/346/a/5/mmm____tard_cream_by_CookiemagiK.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora